4 000 HUF
Roszner István: Katonák, népek, események. Vitéz Báró Roszner István világháborús naplója. Bp., [1938], Singer és Wolfner (Hornyánszky-ny.), 595 p. + 3 (kihajtható térképek) t. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.