A Honvédség Népszerű Természettudományos Kiskönyvtárának 2 kötete (24-25.): Mezencev: A szél, A világ első repülőgépének megalkotója. Bp., 1950., Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. Kiadói foltos papírkötések
Kenyeres Dénes: Mi-24 típusú harci helikopterek alkalmazása a magyar hadseregben Szentkirályszabadja-Szolnok. DEDIKÁLT! Kecskemét, 2012., Szerzői. Kiadói kartonált papírkötés.
Vegyes repüléssel kapcsolatos tétel, 5 db: Adolf Galland: 104 légigyőzelem.; Demeter György: Űrhadviselés.; Szentesi György: Katonai repülőgépek és helikopterek.; Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok.; Olaf Groehler: A légi háborúk története. Különféle kiadásokban, különféle kötésekben, változó állapotban.;
Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.