P. Sándor István és Molnár István (szerk.): 50 éves a Köbal Kőbányai Könnyűfémmű Kft. 1949-1999. Bp., 1999, k.n. Mgjelent 300 számozott példányban, ez a 107. számú. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói alumíniúm hatású kartonált papírkötés, alumíniúm hatású lapokkal, szövettel borított díszdobozban.
A honfoglalás. Megjelent az MNVK Szabályzatszerkesztő és Koordinációs Osztály gondozásában, Feszty Árpád halálának 65. évfordulója alkalmából. Bp., 1979., HM Központi Nyomdája. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói aranyozott velúr-kötés, borító alján apró sérüléssel.
Bajai Ferenc: Az állami biztosító alapításának 35. évfordulójára. Miskolc, 1984. Minikönyv, számozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, készült 700 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
össz. 4 db Petőfi minikönyv, közte 1 számozott és 1 Andruskó Károly fametszeteivel illusztrált: Petőfi Sándor. (1823-1849.) Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1973, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Több nyelven. Kiadói bőrkötésben. + Petőfi 1823-1973. Andruskó Károly fametszetei. Zenta, 1973, k.n.. 2. kiadás. Kiadói műbőrkötés. + Radó György (szerk.): Freiheit, Liebe! Bp., 1992, Petőfi-Verband in Pest-Buda. M...
Szeles Mónika mini- és makrókönyv, össz. 2 db: Bada István (szerk.): Monika. Újvidék, 1990, Magyar Szó szerkesztősége és a Vajdasági Gyűjtők Egyesülete. Megjelent 1000 példányban. Kiadói műbőrkötés. + Bada István (szerk.): Monika. Újvidék, 1990, Magyar Szó szerkesztősége és a Vajdasági Gyűjtők Egyesülete. Megjelent 1000 példányban. Kiadói műbőrkötés.
Andruskó Károly által illusztrált össz. 3 db minikönyv, 2 db Zentáról (mini és makró): Andruskó Károly: Ex minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Számozott (470./600) példány. Kiadói műbőr-kötés, a borítón réz plakettel. + Andruskó Károly: Senta (M...
Tales of the Big Bad Red Polar Bear. (Anticommunist Jokes from Hungary). Bp.-Békéscsaba, 2015, Cellmed Invest Bt. - HM&BBSI. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (310./500) példány. / In English language. Numbered (310./500) copy.