Books: Minibooks

Number of items: 12

William Shakespeare összes műveinek 30 kötete: London, é.n., Allied Newspapers. Angol nyelven. Kiadói egészvászon kötés. Minikönyvek, dobozban.
19307.

8 000 HUF
20,73
22,86
20

10 darab Matthias Corvinus Initialis. Bp., é.n, Grand Hotel Corvinus Kempinski. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói bársony kötés, papírtokban.
19308.

3 000 HUF
7,77
8,57

P. Sándor István és Molnár István (szerk.): 50 éves a Köbal Kőbányai Könnyűfémmű Kft. 1949-1999. Bp., 1999, k.n. Mgjelent 300 számozott példányban, ez a 107. számú. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói alumíniúm hatású kartonált papírkötés, alumíniúm hatású lapokkal, szövettel borított díszdobozban.
19309.

5 000 HUF
12,95
14,29
18

Tolnai Kálmán: Halételek. Szeged, 1988, Somogyi Könyvtár-Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kemény-kötés, borítón apró kopásnyomokkal.
19310.

1 800 HUF
4,66
5,14

Bikkessy viselet-gyűjteménye. 1816-1820. Szerk.: Haiman György. Bp., 1987., Zrínyi. Kiadói nyl-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, sérült borítóval. Megjelent 2000 példányban. Számozott, 1496. számú példány. + Cooper: Vadölő. Bp., 1988. KIadói nyl-kötés, sérült, foltos borítóval, foltos papírral. Megjelent 2000 példányban. Számozott, 576. számú példány.
19311.

1 600 HUF
4,15
4,57

A honfoglalás. Megjelent az MNVK Szabályzatszerkesztő és Koordinációs Osztály gondozásában, Feszty Árpád halálának 65. évfordulója alkalmából. Bp., 1979., HM Központi Nyomdája. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói aranyozott velúr-kötés, borító alján apró sérüléssel.
19312.

1 800 HUF
4,66
5,14

A Budapesti Metró. Minikönyv. Bp., 1981., IPV,(Zrínyi-ny.) 3 nyelvű (magyar, angol, orosz). Kiadói kartonált papírkötés.
19313.

1 600 HUF
4,15
4,57
10

Bajai Ferenc: Az állami biztosító alapításának 35. évfordulójára. Miskolc, 1984. Minikönyv, számozott példány, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Kovács Mihály (szerk.): Biztosítás, biztonság. Miskolc, 1985. Minikönyv, készült 700 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
19314.

1 600 HUF
4,15
4,57

össz. 4 db Petőfi minikönyv, közte 1 számozott és 1 Andruskó Károly fametszeteivel illusztrált: Petőfi Sándor. (1823-1849.) Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1973, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Több nyelven. Kiadói bőrkötésben. + Petőfi 1823-1973. Andruskó Károly fametszetei. Zenta, 1973, k.n.. 2. kiadás. Kiadói műbőrkötés. + Radó György (szerk.): Freiheit, Liebe! Bp., 1992, Petőfi-Verband in Pest-Buda. Megjelent 3000 példányban, ebből 300 számozott, Számozott (?) 1848. (?) sz. pédány. Kiadói műbőrkötés. + Kalmár Imre (szerk.): Petőfi Sándor válogatott költeményei. Szegend, 1972, Szegedi Mini Könyv Klub-
19315.

össz. 4 db Petőfi minikönyv, közte 1 számozott és 1 Andruskó Károly fametszeteivel illusztrált: Petőfi Sándor. (1823-1849.) Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1973, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Több nyelven. Kiadói bőrkötésben. + Petőfi 1823-1973. Andruskó Károly fametszetei. Zenta, 1973, k.n.. 2. kiadás. Kiadói műbőrkötés. + Radó György (szerk.): Freiheit, Liebe! Bp., 1992, Petőfi-Verband in Pest-Buda. M...

2 000 HUF
5,18
5,71

Szeles Mónika mini- és makrókönyv, össz. 2 db: Bada István (szerk.): Monika. Újvidék, 1990, Magyar Szó szerkesztősége és a Vajdasági Gyűjtők Egyesülete. Megjelent 1000 példányban. Kiadói műbőrkötés. + Bada István (szerk.): Monika. Újvidék, 1990, Magyar Szó szerkesztősége és a Vajdasági Gyűjtők Egyesülete. Megjelent 1000 példányban. Kiadói műbőrkötés.
19316.

2 000 HUF
5,18
5,71

Andruskó Károly által illusztrált össz. 3 db minikönyv, 2 db Zentáról (mini és makró): Andruskó Károly: Ex minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Számozott (470./600) példány. Kiadói műbőr-kötés, a borítón réz plakettel. + Andruskó Károly: Senta (Miniatures) II. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóval. + Andruskó Károly: Senta (Miniatures). Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
19317.

Andruskó Károly által illusztrált össz. 3 db minikönyv, 2 db Zentáról (mini és makró): Andruskó Károly: Ex minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Számozott (470./600) példány. Kiadói műbőr-kötés, a borítón réz plakettel. + Andruskó Károly: Senta (M...

3 600 HUF
9,33
10,29

Tales of the Big Bad Red Polar Bear. (Anticommunist Jokes from Hungary). Bp.-Békéscsaba, 2015, Cellmed Invest Bt. - HM&BBSI. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (310./500) példány. / In English language. Numbered (310./500) copy.
19318.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF