3 600 HUF
Andruskó Károly által illusztrált össz. 3 db minikönyv, 2 db Zentáról (mini és makró): Andruskó Károly: Ex minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Számozott (470./600) példány. Kiadói műbőr-kötés, a borítón réz plakettel. + Andruskó Károly: Senta (Miniatures) II. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóval. + Andruskó Károly: Senta (Miniatures). Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.