19029.
455. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-III. köt. [4 kötetben teljes]. I.: A csillagok világa. II.: Meteorológia. III.: Hegyek-völgyek. [Bp., 1940], Franklin-Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Egységes kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas gerincekkel, az I. kötet gerincén kisebb sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban.,