19053.
455. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Hasenfeld Artur: A szívbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára V. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner, VIII+195+21 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.