19024.
455. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések) p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal.