2 db gyermekegészségügyi füzet: Dr. Heim Pál: A gyermekeke táplálkozása. Szülők Könyvtára 4. sz. Bp., [1926], "Studium" (Franklin-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. + Guttermuth János: A gyermekfogak ápolása. Fogaink praktikus kezelése. Az amalgam-hidakról. Bp., 1928, Held-ny. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kissé hullámos.
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-III. köt. [4 kötetben teljes]. I.: A csillagok világa. II.: Meteorológia. III.: Hegyek-völgyek. [Bp., 1940], Franklin-Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Egységes kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas gerincekkel, az I. kötet gerincén kisebb sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban.,
Korányi Sándor: A vesebajok funkcionális pathologiája és therapiája klinikai előadásokban. Ford.: Hetényi Géza. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXV. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+309 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
Hüttl Tivadar Emlékkönyv. Tanári működésének 20. évfordulójára 1921-1941. Debrecen, 1941., M. Kir. Tisza István Tudományegyetemi Nyomda, 1 t.+621+3 p.+1 (kihajtható) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme I.-II. kötet (egy kötetben). Az értelem. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, néhány kevés oldalon ceruzás és tollas jelölésekkel.
1895-1896 Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz, 3 db: 1895. augusztus, december (XXXIV., XXXV.), 1896. július (XXXVII-XXXVIII.) Bp., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, az egyik füzet különvált borítóval.
J. I. Perelman: Szórakoztató számtan. Ford.: Bizám György. Bp., 1956, Művelt Nép, 184 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Megjelent 5000 példányban.