19282. 455. Closed Online auction Books: Other languages
6 000 HUF
9
0 HUF
Hermann Göring - Werk und Mensch. Gritzbach, Erich, Müchen, 1938. Eher, Mnch., Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopott aranyozással. Ajándékozási sorokkal 944 p + képes táblák.
Photo of the item taken by : tg