8 000 HUF
Johann La Fontaine: Fabeln von - -. Ein Versuch für Freunde ächter Originalität . Brandenburg, 1819.,J. J. Wiesike, XXXIV+256 p. Német nyelven. Benne régi rézmetszetű szentképpel, foltos, 15x10 cm. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó hátsó szennylappal.