3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Arany János levelezése író-barátaival. I. kötet. A szülőház és Nagy Szalonta látképével. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése. III. köt. Levelezés I. köt. Bp., 1888., Ráth Mór, 1 t.+XIX+494+1 p.+2 (kihajtható kézirat hasonmások) t. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.