2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Arany János összes művei VIII. köt. Aristophanes vígjátékai II. Bp.,én.,Franklin, XLVII+522 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, laza fűzéssel, az elején ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.