19766. 455. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. [Bp.,1945],Aquincum, 316 p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : tg