19461. 455. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Féja Géza: A felvilágosodástól a sötétedésig. A magyar irodalom története 1772-től 1867-ig. Bp., 1943, Magyar Élet, 287 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : nagy_andras