20 000 HUF
Gvadányi József: Egy falusi nótáriusnak budai útazása, mellyet önnön maga abban esett viszszontagságaival egygyütt az el-aludt vérű magyar szívek' fel serkentésére, és múlatságára e' versekbe foglaltt. Pozsony, 1790, Wéber Simon, XVIII+158 p. Első kiadás! Átkötött modern félbőr-kötés, (Leszik Károly-kötés), kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel, restaurált lapokkal (közte a címlap és az utolsó lap is)