2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Jósika Miklós: A hat uderszki leány. I-IV. köt. [Két kötetben.] Pest, 1869, Heckenast Gusztáv, 2+250+4+2+242+1 p.; 4+247+1 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötések, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzésekkel, kissé körbevágott.