1 600 HUF
Kabdebó Lóránt: A háborúnak vége lett. A szerző, Kabdebó Lóránt (1936-2022) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1983., Kozmosz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papír védőborítóban.