2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Kassák Lajos: Egy lélek keresi magát. Regény. Bp., 1948, Új IdÅ‘k (Singer és Wolfner.) ElsÅ‘ kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói szakadt, kopott illusztrált papÃr védÅ‘borÃtóban.