19583. 455. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Keleti Márton: Magányos emberek. - - elbeszélései. Gyoma, 1902, Kner Izidor, 131+(1) p. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : karap_norbert