3 000 HUF
25
Kosztolányi Dezső: A bús férfi panaszai. (Bp., 1924).), Genius, 104 p.+4 t. Első kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészbőr-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. A kolofon szerint ez a kötésváltozat 20 számozott, aláírt példányban jelent meg. Ez számozatlan, aláírás nélkül.