8 000 HUF
Kündig, Eucharius: Erfahrungen am Kranken- und Sterbebette. Ein Beitrag zur praktischen Theologie von - - . Basel, 1888, Felix Schneider, 1 sztl. lev.+ XIV+360 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.