3 000 HUF
Mécs László összes versei 1920-1940. Számozott, 8544. számú (?) és a szerző, Mécs László (1895-1978) költő által aláírt példány. Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, a címkén sérüléssel.