4 000 HUF
32
Petőfi-album. Adatok, okmányok és képek Petőfi Sándor diadalútjáról. A "Pesti Napló" előfizetőinek készült kiadás. [Bp. 1907.],Hornyánszky-ny.,140 p.+ 10 (műmellékletek, feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon kötésben kissé laza kötéssel, gerincen apró sérüléssel