1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Stekel, Wilhelm: A modern házasság. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Gartner Pál. Bp., [1931], Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott