3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Vegyes Petőfi Sándorral kapcsolatos könyvtétel, 4 db: Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Útijegyzetek, útilevelek, naplótöredékek, politikai cikkek, és tábori levelek és egy elbeszélés. Fáy Dezső képeivel. Nemzeti Könyvtár 100-101. sz. Bp., 1943., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval.; Dávid Gyula - Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.; Horváth János: Petőfi Sándor. Bp., 1989, Gondolat. Reprint kiadás. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.; Illyés Gyula: Petőfi Sándor. Illyés Gyula munkái. Bp.,1971,Szépirodalmi. Borsos Miklós rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;