19542. 455. Closed Online auction Books: Other rarities
2 800 HUF
0 HUF
Vekerdi László: Befejezetlen jelen. DEDIKÁLT! Bp., 1971, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert