16 000 HUF
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Első kiadás. Bp., 1863, Heckenast, 6+120 p.+14 t. (acélmetszetek.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, névre szoló felirattal "W.S. születésnapjára" aranyozott lapélekkel, Petőfi Sándor, Kazinczy Ferenc, Kisfaludy Sándor, Berzsenyi Dániel, Kisfaludy Károly, Kölcsey Ferenc, Bajza József, Vörösmarty Mihály, Czuczor Gergely, Jósika Miklós, Eötvös József, Tompa Mihály, Jókai Mór és Arany János acélmetszetű arcképeivel kissé kopott borító, javított gerinccel, lapok enyhén foltosak.