Salamon Gábor - Zalotay Melinda: Magányos így a nyeregben, amióta meghalt a ló. Angolszász humor idézetekben. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói papírkötés.
Papp Tibor: Generált versek és logo-mandalák. Papp Tibor (1936- 2018) József Attila-díjas író, költő, műfordító, tipográfus, szerkesztő, a Magyar Műhely tagja által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és felesége részére DEDIKÁLT! Bp., 2001, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
Balázs István (szerk.): Már megint egy új lap! 1988-tól az EU-ig első évfolyam első számok tükrében. Debreczeni József és Kéri László tanulmányával. Kéri László (1951-) politológus, szociológus által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT! Bp.,2004, Animus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
re : 35. Harmincöt éves a Rajk László Szakkollégium 2000-2004. Szerk.: Jánka Adrienn és Szolnoki Pálma. Bp., 2004, Rajk László Szakkollégium. Kiadói papírkötés.
Széchenyi eszmevilága II. köt. Apáthy István, Imre Sándor, Pauler Ákos, Zsilinszky Mihály, Márki Sándor és Gaal Jenő tanulmányai. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 142+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, belül jó állapotban.
[Hajnóczy József]: De diversis subsidiis publicis dissertatio. [Lipsiae], 1792. [ny. n.] [4] + 224 + [10] p. Unicus. Hajnóczy József (1750-1795) alispán, ügyvéd, királyi tanácsos, kamarai főtitkár, író. A magyar jakobinusok vezető személyisége. E munkájában (,,A különféle közterhekről való értekezés") az általános közteherviselés mellett foglal állást. Igényes korhű kartonálásban eredeti címkével.