B. Csűrös Emília: Hadik András népe. Regény az ifjúságnak. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1943], Szent István-Társulat, 161+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
Könyökiné Laczkovich Ida: Karácsony. Jóska fillérei. Két elbeszélés. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 169+(3) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap tetején vágásból eredő hiánnyal (szöveget nem érinti).
Kövér Ilma: Zrínyi Ilona. Munkács vár asszonya. Történeti regény. Bp., 1905, Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 149+(11) p. + 10 (fekete-fehér képek) t. Első kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Fehér Tibor: Zoárd vitéz. Történelmi regény a serdültebb ifjúság számára. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1942], Szent István-Társulat, 182 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, pótolt gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként javított lapokkal, néhány kis lapszéli folttal.
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe története. - - eredetije után átdolgozott legujabb magyar kiadás. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság, 173+(3) p. + 3 (színes) t. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kissé foltos lapokkal, egy sérült, kijáró képtáblával, ajándékozási bejegyzéssel, tulajdonosi bélyegzőkkel.
Komáromi János: Régi ház az országútnál. A szerző által ALÁÍRT példány! Komáromi János munkái gyűjteményes kiadás I. köt. Bp., én., Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró címlappal.