Benedix: A nő-gyülölő. A Nemzeti Színház Könyvtára 66. köt. Ford.: Ujházi Ede. Bp., 1874, Pfeifer Ferdinánd, 17 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Kazinczy Ferenc: Tövisek és virágok. H.n., 1991, Kazinczy Társaság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Hasonmás kiadás. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötés
Magyar olvasókönyv a gazdasági középiskolák I. osztálya számára. Szerk.: Bartos János és Fekete Miklós. Bp., 1940, Athenaeum, 208 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, helyenként ceruzás bejelölésekkel.
Balázs Sándor: A kivándorló fiú. Bp., 1922, Franklin-Társulat, 95 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, "Szent László Bányász Levente Egyesület Dorog 1925." bélyegzőkkel.
May Károly: A datolya honából. Keleti útirajzok. Átdolgozta: Szabó Károly. Bp., é.n., Athenaeum, 248 p. + 4 t. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés.
Párkány Antal: Sas Andor helye a csehszlovákiai magyar kulturális életben. Bratislava/Pozsony, 1975, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 700+120 példányban.
NEM mind egy. A posztmodern utáni fiatal magyar irodalom antológiája. Szerk. és a bevezetőt írta: Zalán Tibor. Hajnal V. Csaba, Haklik Norbert, Heltai Ákos, Janox, Kerékgyártó Árpád, Marai Zoltán, Molnár András, Tomkiss Tamás. A szerzők, közül Tomkiss Tamás, Janox és egy harmadik személy által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alak...