Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete (Athenaeum-ny), 384 p. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, kissé deformált gerinccel, a borító eg...
Erdélyi elbeszélők. Bp.,[1941],Révai. Benne Asztalos István, Bánffy Miklós, Gagyi László, Gulácsy Irén, Hunyady Sándor, Kacsó Sándor, Kemény János, Kós Károly, Kovács László, Kuncz Aladár, Makkai Sándor, Molter Károly, Nyírő József, Sipos Domokos, Szenczei László, Tamási Áron, Wass Albert írásaival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító javított, sérült, a...
Béládi Miklós: Történelmi jelen idő. Beszélgetések a magyar irodalom legújabb fejezeteiről. A szerkesztő, Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Szerk. és a bevezetést írta: Béládi Miklós. Rádiós szerk.: Kulcsár Katalin. Bp., 1981., RTV - Minerv...