5 darab kötet az Egyetemes Regénytár és Az Athenaeum Olvasótára sorozatból. Blicher Clausen: Heine Inga, Roberts Sándor: Lou, Edward Bellamy: Ida, Daudet Alfonz: A család támasza I-II. Mind kopottas egészvászon kötésben, egyik sérült gerinccel.
H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.
A M. Kir. Postamesterek és Postamesteri Alkalmazottak Országos Önsegélyező és Nyugdíjegyesületének hetvenöt éve, 1867-1942. Bp., 1943, M. Kir. Postamesterek. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél belül levált, előzéklapon ceruzás rajzokkal, viseltes állapotban.
Tamási Áron: Ábel trilógia. I-III. köt. I. köt.: Ábel a rengetegben. II. köt.: Ábel az országban. III. köt.: Ábel Amerikában. Kolozsvár, én - 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, részben foltos borítókkal.