Books: Other rarities Number of items: 372
3034102
19462
455
3400
Other collectibles
Herczeg Ferenc: Breviárium. A szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) által ALÁÍRT példány. Bp.,1932,Singer és Wolfner, 206+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, ragasztott
3 400 HUF
3033598
19463
455
Other collectibles
Edda-dalok. Fordította Gábor Ignác. Markó Lajos rajzaival. Bp., 1903, Kisfaludy Társaság Kiadása. Kiadói aranyozott papírkötés, gerince sérült. DEDIKÁLT példány.
4 000 HUF
3038206
19464
455
Other collectibles
- Juhász Ferenc: Anyám. Bp., 1969., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, rajta apró szakadással. DEDIKÁLT példány.
3 000 HUF
3034070
19465
455
Other collectibles
Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. A szerző, Bálint Lajos (1886-1974) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1942, Szerzői, 77 p.A borító Zádor István munkája. Kiadói papírkötés. Készült 1000 számozott példányban, de ez számozatlan példány. (Külön példány bejegyzéssel a számozás helyén.)
2 800 HUF
3034861
19466
455
Other collectibles
Fejes Endre: Cserepes Margit házassága. A szerző által ALÁÍRT példány. Bp., 1974, Magvető. Kiadói papírkötés, a címlapon további azonosítatlan aláírásokkal.
2 000 HUF
3033544
19467
455
Other collectibles
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. A szerző dedikációjával. Kicsit sérült vászonkötésben,
1 400 HUF
3040861
19468
455
Other collectibles
Lóskay Bekény A nemzeti irodalom és műveltség története a legrégibb időktől a mohácsi vészig. 2. kiadás. Pest, 1871, Hec-kenast. [4], X, 231, [2] l., 2 t. Igényes modern vászonkötésben
4 000 HUF
3035293
19469
455
Other collectibles
Kiss József: Legendák a nagyapámról. Bp., 1926, Kiss József gyermekei, 95+1 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Számozott (243./500) példány.
3 000 HUF
3036020
19470
455
Other collectibles
3 000 HUF
3040857
19471
455
Other collectibles
Molnár Ferenc: Pál utcai fiúk. Harmadik kiadás. Bp., 1921. Franklin Laza kiadói vászonkötésben, ajándékozási bejegyzéssel, egy szakadt lappal
3 000 HUF
3033654
19472
455
Other collectibles
Remenyik Zsigmond: Élők és holtak. Bp.,(1948), Révai, 337 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült illusztrált papír védőborítóban.
2 800 HUF
3033475
19473
455
Other collectibles
Kassák Lajos: Egy lélek keresi magát. Regény. Bp., 1948, Új Idők (Singer és Wolfner.) Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói szakadt, kopott illusztrált papír védőborítóban.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035