2 800 HUF
Égi manna. Ima- és énekeskönyv, a ker. kath. ifjuság számára. Szerk.: Zádori Ev. János. Bp., Steinbrenner Ker. János. Átkötött díszes egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a borítón néhány szegecs hiánnyal, sérült gerinccel.