Égi manna. Ima- és énekeskönyv, a ker. kath. ifjuság számára. Szerk.: Zádori Ev. János. Bp., Steinbrenner Ker. János. Átkötött díszes egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a borítón néhány szegecs hiánnyal, sérült gerinccel.
Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban. + Az egri főegyházmegye sematizmusa 1987. Az egri főegyházmegye névtára 1987. Schematismus Archidiocesis Agriensis Pro Anno Domini MCMLXXXVII. Eger, 1987, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-...
Conradi L. R.: A titok felfedezve vagy a hét pecsét feltörve. Bp., 1914, Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban.
4 db könyv - Albrecht János: A német irodalom; Dr. Bartha József: Aesthetika; Baumgartner Alajos: A fizika története; Dr. Somló Bódog: Szociológia. H.n., é.n., Stampfel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papírkötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
1896 Mutatványok a Brit- és Külföldi Biblia-Társulat által kiadott különböző nyelvű Bibliák és Testamentomokról. Bp., 1896, Hornyánszky Viktor, leporello-szerűen kihajtható.