Reineri Sasserath: Crusus Theologiae Moralis, in quatuor partes divisus, ... Pars I. Augustae Vindelicorum [Augsburg], 1787., XX+483+1+24 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel és kötéstáblákkal, foltos lapokkal.
Annus a nativitate salvatoris nostri Jesu Christi MDCCCXXXIV dierum CCCLXV. Stylo Gregoriano, et Juliano deuductus, sive Calendarium in in usum utriusque Ecclesiae R. Catholicae, ... Hozzákötve: Schematismus inclyti Regni Hungariae patriumque eidem adnexarum. Cum Schmatismo Literario eiusque indice subnexo pro anno 1834. Hozzákötve: Schematismus Literarius, sive nomina eorum, qui rem scholasticam ...