2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1945 Szocializmus társadalomtudományi folyóirat XXIX. évf. 2. sz., 1945. szeptember. Szerk.: Mónus Illés. Bp., Világosság-ny., 66-128 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült.