Gyarmati Dezső: Aranykor. A magyar vízilabdázás története. Bp., 2002, Herodotosz. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Gyarmati Dezső által dedikált.
Derzsi Ferenc - Fekete Árpád: A Szovátai Athletikai Clubtól a Medve-tó Sportegyesületig. Magánkiadás, Szováta, 2008, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Molnár Géza: A kerékpározás kézikönyve. Írta --. [A Franklin Sportkönyvtár sorozatában.] Bp., 1927. Franklin. 167 p. Fűzve, kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval
Csurka Gergely: A nemzet aranyai. Bp., 2008, Aréna 2000. Izgalmas könyv a háromszoros olimpiai aranyérmes magyar vízilabda válogatottról. Kiadói kartonált papírkötés.
Doby Ida: Tornázzunk, gyerekek! 80 új tornaóra, tornaszerek nélkül, 450 képben, 4-10 éves gyermekeknek. Óvodai, iskolai és házi használatra. Bp., 1929, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 83 p. Egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, javított címlappal, régi intézményi bélyegzőkkel, néhány kissé sérült lappal.
Kelemen Aurél: A modern lawn-tennis sport. Arató Gyula festőművész rajzaival. Bp., 1925, szerzői kiadás (Bichler I.-ny.), 178+(6) p. + 24 (fekete-fehér fotók) t. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal.
The Stadium Tour Experience. The Tottenham Experience. Official Book. Editor: Jim Drewett. London, 2019, Tottenhalm Hotspur Football Club. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, térképek nélkül, javított, sérült gerinccel.
2 db sport témájú könyv: Bocsák Miklós - Imre Mátyás: Az évszázad sportolói. + Lukács László - Szepesi György - Hegyi Iván: A magyar olimpiai bajnokok 1896-1996. Bp., 1999-2000, Paginarum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.