18207.
455. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Doby Ida: Tornázzunk, gyerekek! 80 új tornaóra, tornaszerek nélkül, 450 képben, 4-10 éves gyermekeknek. Óvodai, iskolai és házi használatra. Bp., 1929, szerzői kiadás (Stephaneum-ny.), 83 p. Egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, javított címlappal, régi intézményi bélyegzőkkel, néhány kissé sérült lappal.