18210.
455. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 800 HUF
Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, térképek nélkül, javított, sérült gerinccel.