19336. 455. Closed Online auction Books: Tales
3 800 HUF
0 HUF
Disney, Walt: Hófehérke és a hét törpe. írta és illusztrálta Walt Disney Studio Bp, én., Palladis Rt.(Mojsza-ny.) Kiadói félvászon-kötés, gerincen és az első lapon sérüléssel, ajándékozási bejegyzéssel
Photo of the item taken by : tg