2 000 HUF
Grimm legszebb meséi. Vál.: Varga Tamásné. Magyarra átdolgozta: Rónay György. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1965, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borÃtóval, kissé sérült fűzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.