1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Kertész Mihály: A csengeri domb. Ifjusági regény. Bp., [1927], Singer és Wolfner, 88 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borÃtóval.