1 400 HUF
Móra Ferenc: Kincskereső kis ködmön. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1944, Uj Idők (Singer és Wolfner), 197+(1) p. Negyedik kiadás. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, minimálisan sérült, foltos borítóval, helyenként javított.