1 400 HUF
17
P. Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Árva királyfi trilógia I. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. Apponyi Albert bevezetőjével. Bp.,(1926), Pallas, 240 p. Kiadó illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső táblán a gerinc mentén a papír egy darabon hiányzik.