Books: Technics

Number of items: 33

Horganyhengermű R.T. Vác - 50 év rövid története (1894-1944). Vác, 1944, Horganyhengermű R.T. Igazgatósága. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
19127.

6 000 HUF
15,54
17,14

Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A Pamutkikészítőgyár története 1826-1976. I-II. kötet. (I.: Tőkés gazdasági környezetben. II.: A szocialista vállalat.) Bp., 1976, Pamutkikészítőgyár. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítókkal. Megjelent 1000 példányban.
19128.

6 000 HUF
15,54
17,14

Tim Holmes - Rebekka Smith: Klasszikus motorok gyűjtése, felújítása és használata (Collecting, restoring and riding classic motor cycles). Patrick Stephens, 1986, kissé kopott kiadói papírkötés, angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiadvány, mely segítséget nyújt a klasszikus motorok gyűjtőinek és használóinak.
19129.

5 000 HUF
12,95
14,29

19130.

2 200 HUF
5,70
6,29

Dr. Szathmáry László: A gyufa története a XIX-ik század végéig. A Kis Akadémia Könyvtára XVII. köt. Bp., 1935, Kis Akadémia, 127+(1) p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
19131.

3 600 HUF
9,33
10,29

19133.

1 800 HUF
4,66
5,14

Horváth Árpád: A dinamó regénye. Jedlik Ányos életútja. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés.
19134.

3 600 HUF
9,33
10,29

Dr. Hajtó Sándor: Öntödei anyagismeret I. Vas és acél. Élmunkások Műszaki Könyvtára. Bp., [1949], Népszava, 39+(1) p.+ 1 t. Kiadói tűzött papírkötés
19135.

3 000 HUF
7,77
8,57

JAWA Motorrad (250 ccm - Type 559/04, 350 ccm - Type 360/00) Betriebsanleitung. Týnec nad Sázavou, 1967, JAWA, 76+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, néhány lapon tollas firkával.
19136.

2 000 HUF
5,18
5,71

Siemens DSG 45/8 és DSG 92/12 jelű áramátalakítós hegesztőgépcsoportok műszaki leírása és üzemi utasítása. (Magyar gyártmány). Bp., é.n. [cca 1940], Magyar Siemens Művek Villamossági Rt. (ifj. Kellner Ernő-ny.), 22+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé foltos.
19137.

2 000 HUF
5,18
5,71

Gibson R. Károly: A modern gyáripar. Ford.: Balázs Pál. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1910, Franklin. Korabeli átkötött egészvászon-kötés.
19138.

2 000 HUF
5,18
5,71

Avtomobil ,,Moszkvics". (Moszkvics 412, 427, 434 kézikönyv). Moszkva, é.n., V/O Avtoexport. Fekete-fehér képekkel, műszaki rajzokkal, kihajtható ábrákkal. Orosz nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
19139.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF