1 000 HUF
Pattantyús Géza: Gépészeti zsebkönyv I-II. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült gerincekkel, az I. kötet gerince javÃtott.