20032. 455. Closed Online auction Jewellery and precious metal items
110 000 HUF
11
0 HUF
1768-1774, francia, Julien Alaterre, feltehetően Párizs, aranyozott ezüst (Ag) tubákos szelence. Jelzett, nettó: 110,23 g
Photo of the item taken by : nagy_andras