33439.
455. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 400 HUF
~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokjában (40mm) + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Arany Fokozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF