31443.
455. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
1849. "Kossuth Lajos a Magy. Orsz.Vezérje - Szül:27-dik, Ap: hav:1806. / Éljen a Magyar = Orzág = Korma : 14 dik AP: HAV: 1849" kétoldalas ezüstözött ón emlékérem (30mm) T:VF ph. kopott ezüstözés